„Sztuka zmiata z duszy pajęczynę codzienności” – Pablo Picasso

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Gostynin do udziału w Konkursie Plastycznym „Mazowsze – mnie ta ziemia od innych droższa…”, którego laureaci wezmą udział w warsztatach plastycznych dla młodzieży, organizowanych w dniach 26 czerwca – 3 lipca 2022 r. w Lucieniu.

Głównym celem konkursu jest rozwijanie umiejętności artystycznych młodzieży uzdolnionej plastycznie z terenu Gminy Gostynin pod okiem malarzy profesjonalistów, uczestników XXIII Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „U Wójta”.

Tematem przewodnim konkursu jest Architektura Gminy Gostynin.

Regulamin Konkursu oraz Karta zgłoszenia wraz z formularzem Zgody rodzica/opiekuna prawnego, znajduje się pod linkiem

Data dodania 27 kwietnia 2022