Konkurs Profilaktyka Uzależnień 2022 r.

OGŁOSZENIE

Nazwa zadania:

Rozwijanie prawidłowych postaw społecznych u dzieci i młodzieży oraz zagospodarowanie wolnego czasu i przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez prowadzenie programów profilaktycznych dot. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy skierowanych do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w ramach tzw. profilaktyki uniwersalnej, tj. adresowanych do całych grup (populacji).

Wysokość środków przeznaczonych na realizację zadania: 62.000,00 zł.

Słownie: ( sześćdziesiąt dwa tysiące złotych ).

Terminy realizacji zadania

Od dnia zawarcia umowy do 30 listopada 2022 r.

Termin składania ofert

do dnia 20 maja 2022 roku do godz. 15.30.

Data dodania 05 maja 2022