PARYŻ I BARCELONA W LUCIENIU!

Wójt Gminy Gostynin
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lucieniu
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem

mają zaszczyt zaprosić

na uroczyste zakończenie XXIII Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „U Wójta” połączonego z warsztatami plastycznymi dla młodzieży szkolnej oraz Francusko – Hiszpański wieczór, czyli koncert Aleksandry Paczkowskiej z zespołem, na którym usłyszycie największe hity muzyki francuskiej oraz hiszpańskiej.

Oprawę muzyczną uroczystości zakończenia zapewni
Gminny Chór "Vox Cordis".

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz pod nr tel. GCKiTWGG w Białem – 601391168.
3 lipca 2022 r. godz. 15:30

Neoklasycystyczny Pałac w Lucieniu