Podpisanie umów w ramach profilaktyki uzależnień

Nazwa zadania: Rozwijanie prawidłowych postaw społecznych u dzieci i młodzieży oraz zagospodarowanie wolnego czasu i przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez prowadzenie programów profilaktycznych dot. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy skierowanych do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w ramach tzw. profilaktyki uniwersalnej, tj. adresowanych do całych grup (populacji).

Wójt Gminy Gostynin przeznaczył na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego w 2022 roku środki finansowe w wysokości 62 000,00 złotych.

Data dodania 03 czerwca 2022