Podpisanie umów na realizację zadania pn.: „Budowa i przebudowa infrastruktury kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gostynin”

Gmina Gostynin otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn.: „Budowa i przebudowa infrastruktury kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Gostynin” w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

W ramach realizacji zadania Gmina Gostynin wykona następujące przedsięwzięcia:

- Budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gorzewo,

- Budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bierzewice,

- Budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Belno-Sokołów w formule zaprojektuj i wybuduj,

- Modernizację Oczyszczalni ścieków w m. Lucień w formule zaprojektuj i wybuduj,

- Rozbudowę i przebudowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Białotarsk w formule zaprojektuj i wybuduj.

Wartość prac projektowych i robót budowlanych wynosi 11 905 170,00 zł.

Kwota dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład wynosi 9 500 000,00 zł.

W dniu 06.07.2022 r. dokonano podpisania umów z wykonawcami robót.

Data dodania 06 lipca 2022