Ankiety LGD AKTYWNI RAZEM

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Wytycznymi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Lokalna Grupa Działania AKTYWNI RAZEM  musi do końca 2022 roku przeprowadzić ewaluację realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. W ramach ewaluacji realizowany jest szereg badań społecznych dotyczących wszystkich aspektów działania LGD. Ministerstwo wymaga również by przeprowadzić ankietowanie wśród mieszkańców partnerskich gmin. Ankieta realizowana jest drogą internetową i dotyczy różnych wymiarów zadowolenia z zamieszkiwania na terenie gminy oraz rozpoznawalności LGD. Zgodnie z wytycznymi ankieta powinna być rozpowszechniana wśród ogółu mieszkańców, a nie tylko tych powiązanych z LGD.

Zgodnie z Wytycznymi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Lokalna Grupa Działania AKTYWNI RAZEM przeprowadza badanie ewaluacyjne dotyczące realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju LGD. Ankieta jest anonimowa i dotyczy różnych wymiarów zadowolenia z zamieszkiwania na terenie gminy oraz rozpoznawalności LGD.  Uprzejmie prosimy o jej wypełnienie.

Bardzo dziękujemy!

Lokalna Grupa Działania AKTYWNI RAZEM