LGD Aktywni Razem ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI GMINY GOSTYNIN

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania AKTYWNI RAZEM serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, klubów sportowych, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Gostynin, na spotkanie konsultacyjne w celu opracowania jak najlepszej diagnozy obszaru LGD AKTYWNI RAZEM poprzez analizę potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 września 2022r. (środa) o godz. 1600 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakówku, Sierakówek 13A, 09-500 Gostynin.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem spotkania w celu potwierdzenia uczestnictwa, pod nr tel. 24 276 61 33,
e-mail: aktywni.razem@wp.pl

Data dodania 25 sierpnia 2022