Zamiana działek

W dniu 08.09.2022 r. w Kancelarii Notarialnej dokonano zamiany działki nr 75/6 położonej w m. Solec stanowiącej własność Gminy Gostynin na działkę nr 73/2 położoną w m. Solec stanowiącą własność Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Wojciecha w Solcu, reprezentowanej przez Księdza Sławomira Buńkowskiego.

Działka nr 73/2 zostanie przeznaczona na rozbudowę Szkoły Podstawowej w Solcu natomiast działka nr 75/6 zostanie przeznaczona na powiększenie Cmentarza Parafialnego w Solcu. Gminę Gostynin reprezentował Edmund Zieliński – Wójt Gminy Gostynin.

Data dodania 09 września 2022