Łukasz Flejszer z 2 miejscem międzynarodowego półmaratonu w Ruciane Nida

Międzynarodową rywalizację łyżworolkarzy mogliśmy oglądać 3 września 2022 r. w miejscowości Ruciane Nida /woj. warmińsko-mazurskie/ na dystansie półmaratonu wrotkarstwa szybkiego.

Zawodnicy dystansu 21 km wystartowali o godz. 11:00, którzy do pokonania mieli 2 wahadła. Na tym dystansie wystartowała Natalia Sarzała z UKS „Zwoleń-Team”, która w kat. K20 zajęła 4 miejsce, natomiast instruktor UKS Z-T Łukasz Flejszer zajął 2 miejsce tuż za Łotyszem.

Ponadto na dystansie 42km reprezentant UKS Z-T - Mariusz Michalski uplasował się na 10 miejscu w kat. wiekowej M30-39.

”Przed nami w ten weekend Puchar Polski w Tomaszowie Lubelskim na dystansie 100m, 500m oraz 2000-7000m, następnie start w Warszawie, Suchowoli, Grójcu, Jaśle, a już niebawem początek sezonu łyżwiarskiego – mówi Ł.Flejszer.

INFO: UKS Z-T