Umowy dla OSP

W dniu 17.10.2022 r. w siedzibie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzeszewach odbyło się uroczyste podpisanie umów z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele  jednostek OSP z powiatu gostynińskiego i sochaczewskiego,  Pan Maciej Małecki Poseł na Sejm RP i sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych oraz przedstawiciele WFOŚiGW - Prezes Zarządu Marek Ryszka oraz Pani Magdalena Grodecka Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Płocku.

Łącznie 180 396,00 złotych w formie dotacji Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie przekaże sześciu jednostkom OSP z terenu Gminy Gostynin na zakup sprzętu, wyposażenia oraz środków ochrony indywidualnej służących do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń , doposażenie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz na działania związane z termomodernizacją budynków OSP oraz instalacją paneli fotowoltaicznych

Dotacje otrzymały:

- Ochotnicza Straż Pożarna w Białotarsku - 15 000,00 zł,

- Ochotnicza Straż Pożarna w Solcu - 65 000,00 zł,

- Ochotnicza Straż Pożarna w Sierakówku - 50 000,00 zł,

- Ochotnicza straż Pożarna w Miałkówku - 10 782,00 zł.

- Ochotnicza straż Pożarna w Lucieniu - 19 614,00 zł.

- Ochotnicza straż Pożarna w Sokołowie – 20 000,00 zł.

Data dodania 20 października 2022