Przekazanie samochodu OSP Lucień

W sobotę 5 listopada 2022 r. przy strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lucieniu odbyła się uroczystość przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA Renault MDB3 D dla OSP w Lucieniu. Po przywitaniu zaproszonych gości przez Prezesa OSP Lucień dokonano uroczystego przekazania samochodu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili:

Pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Zastępca Dyrektora Departamentu Organizacji – Dyrektor Delegatury w Płocku Pan Tomasz Kominek, st. brygadier Andrzej Ledzion Zastępca Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie, Dh Karol Podleśny Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyninie, ksiądz Andrzej Rutkowski Kapelan Powiatowy Strażaków, ksiądz Dariusz Skoczylas proboszcz parafii pw. Św. Kazimierza w Lucieniu, Pan Arkadiusz Boruszewski Starosta  Powiatu Gostynińskiego, Pan Edmund Zieliński Wójt Gminy Gostynin, Pani Renata Kędzierska Przewodnicząca Rady Gminy Gostynin, Pan Mirosław Nowacki Radny Gminy Gostynin, Pan Janusz Brudnowski Radny Gminy Gostynin, dh Kamil Balcerzak Komendant Miejsko Gminny ZOSP RP w Gostyninie, dh Jan Baranowski Prezes Honorowy Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP RP w Gostyninie oraz druhowie z zaprzyjaźnionych jednostek OSP.

Pojazd GBA Renault MDB3 D zakupiono ze środków pochodzących z dofinansowania :

-  środków KSRG 475.000,00 zł

- Gminy Gostynin (338.890,00 zł),

- Samorządu Województwa Mazowieckiego (100.000,00 zł).

Data dodania 05 listopada 2022