Cyfryzacja Gminy Gostynin trwa

Sieć światłowodowa NEXERY jest doprowadzona do blisko 1000 gospodarstw domowych w miejscowościach Aleksandrynów, Baby Górne, Białotarsk Bolesławów, Budy Lucieńskie, Choinek, Dąbrówka, Gorzewo, Halinów, Helenów, Huta Nowa, Józefków, Kazimierzów, Kleniew, Klusek, Kozice, Krzywie, Lucień, Miałkówek, Nagodów, Podgórze, Sierakówek, Skrzany, Solec, Zwoleń.

Mieszkańcy zainteresowani zakupem dostępu się do internetu światłowodowego mogą sprawdzić czy znajdują się w zasięgu sieci na stronie www.nexera.pl.

wejdź na interaktywną mapę
wpisz swój adres w polu wyszukiwania
sprawdź status swojej lokalizacji
poniżej mapy zobacz, u których operatorów można zamówić usługę dostępu do internetu światłowodowego

Zapraszamy do kontaktu z dostępnymi operatorami.

Data dodania 27 grudnia 2022