Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Poseł na Sejm RP Anna Cicholska, Starosta Ciechanowski Jan Andrzej Kaluszkiewicz,

Dowódca 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Paweł Lech,

Dowódca 2 Ośrodka Radioelektronicznego płk dypl. Bogusław Postek

oraz Społeczny Komitet Rodzin Poległych Żołnierzy NSZ i NZW

zapraszają na uroczystości związane z obchodami

Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych,

które odbędą się w dniach 28 lutego i 1 marca 2023 r. w Ciechanowie.

Program obchodów:

28 lutego

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie przy ul. Strażackiej 5

15:00 Otwarcie wystawy „Żołnierze Wyklęci Podziemia Niepodległościowe 1944-1963”

16:00 Koncert patriotyczny raperów UnikatOs, Szosto i DeBeJot (sala widowiskowa – wstęp wolny)

16:00 Msza Święta w Parafi Rzymskokatolickiej pw. Św. Józefa, Kościół farny

17:00 Złożenie kwiatów i Apel Poległych przed dawną siedzibą Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Ciechanowie przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie

Data dodania 01 marca 2023