Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych przedstawiciele władz samorządowych, policji, Nadleśnictwa Gostynin, kombatantów, instytucji, szkół oraz poczty sztandarowe oddali hołd pamięci przed tablicą pamiątkową usytuowaną na budynku Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie upamiętniającą ppor. Henryka Jóźwiaka PS. „Groźnego”. W hołdzie pamięci złożono kwiaty i zapalono znicze Burmistrz Miasta Gostynina w swoim wystąpieniu przywołał pamięć o Żołnierzach Wyklętych o ich wielkich zasługach i dokonaniach dla niepodległej i wolnej Polski.

Data dodania 01 marca 2023