OŚWIADCZENIE WÓJTA GMINY GOSTYNIN

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni internetowej licznymi pomówieniami i insynuacjami o rzekomym kolesiostwie i korupcji w Urzędzie Gminy Gostynin, stanowczo wszystkiemu zaprzeczam i bardzo krytycznie oceniam autorów takich wpisów. Do mojego Zastępcy zawsze miałem, mam i będę miał pełne zaufanie dla jego działań i decyzji podejmowanych w moim imieniu. Szargając dobre imię mojego Zastępcy, autorzy szargają dobre imię całego Urzędu, na które ja i wszyscy moi współpracownicy pracujemy od wielu lat. Nie toleruję takich bezpodstawnych działań i proszę o ich zaprzestanie.

Edmund Zieliński

Data dodania 06 kwietnia 2023