Spotkanie informacyjne

Wójt Gminy Gostynin serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Gostynin na temat Programu “Czyste Powietrze” które odbędzie się dnia 24 maja 2023 r.  w punkcie konsultacyjno – informacyjnym programu „Czyste Powietrze” ul. Parkowa 32 pok. nr 18, 09-500 Gostynin.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane uczestniczeniem w spotkaniu proszone są o telefoniczne zapisanie się na konkretną godzinę spotkania. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 22 maja br. do godziny 15:30 pod numerem telefonu 24 236 07 65 lub w punkcie konsultacyjno – informacyjnym programu „Czyste Powietrze” ul. Parkowa 32 pok. 18, 09-500 Gostynin.

Data dodania 18 maja 2023