Dofinansowanie zadania „Ekologiczny piknik rodzinny Szkoły Podstawowej w Białotarsku”

Dnia 15 maja 2023 r.  Wójt Gminy Gostynin wraz ze Skarbnikiem uczestniczyli w uroczystym podpisaniu umów z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na  realizację zadania „Ekologiczny piknik rodzinny”

W ramach projektu na terenie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Białotarsku odbędzie się piknik ekologiczny, podczas którego do dyspozycji dzieci będą stanowiska o tematyce ekologicznej. Każde stanowisko będzie dotyczyło innej formy zabawy. Dla dzieci przewidziano mnóstwo konkursów i w ekologicznym klimacie.

Koszt pikniku wyniesie 30 tyś. zł. i pokryty będzie w całości z dotacji WFOŚiGW w Warszawie.

piknik 1

Data dodania 22 maja 2023