Podpisanie umów - „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gostynin”

Podpisanie umów na realizację zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gostynin”

gmina_gostynin

Gmina Gostynin otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Gostynin” w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

W ramach zadania przewidziano wykonanie przebudowy odcinków dróg gminnych w miejscowościach: Miałkówek, Białe, Gorzewo, Rogożewek, Bolesławów, Halinów, Kiełpieniec, Sierakówek, Marianów Sierakowski, Polesie, Nagodów, Rumunki, Budy Kozickie, Górki Drugie, Gulewo, Józefków, Zaborów Nowy, Niecki, Osiny, Jastrzębia, Bielawy, Łokietnica, Jaworek, Zwoleń, Podgórze, Bierzewice, Solec, Baby Dolne, Helenów.

Wartość robót budowlanych wynosi 12 134 000,00 zł
Wartość dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład wynosi 9 975 000,00 zł

W dniu 23.06.2023 r. podpisano umowy z wykonawcami robót.

DSC_0793__

Data dodania 27 czerwca 2023