Przekazanie promesy

W dniu dzisiejszym w Muzeum Mazowieckim w Płocku Zastępca Wójta Paweł Goliszek i Skarbnik Gminy Patrycja Rosa podpisali umowę partnerską na realizację projektu pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”.

W ramach programu Gmina Gostynin otrzyma sprzęt i oprogramowanie dla Szkoły Podstawowej im. W. Broniewskiego w Lucieniu.

Dzięki Projektowi współfinansowanemu z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 z UE do szkoły trafi nowoczesny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem a także e-podręczniki do nauki języka angielskiego oraz oprogramowanie do nauki gry w szachy. Łączna przewidziana wartość wsparcia to około 130 000,00 zł. Ponadto w ramach realizacji projektu przewidziano szkolenia dla nauczycieli z prowadzenia nauki zdalnej.

Facebook.com Twitter.com