Ogólnopolski Bieg Przełajowy "Błyskawiczna Dycha"

Rekordowa ilość 117 uczestników wystartowała w sobotę (15 lipca br.) w III edycji Ogólnopolskiego Biegu Przełajowego "Błyskawiczna Dycha" organizowana przez klub sportowy Błyskawica Lucień.

Zwycięzcą biegu na trasie 11 800 metrów został Abderrahim Elasri z Chorzowa. Wśród pań najlepsza była Julia Szymkowicz z Bobrownik, która wygrała do tej pory wszystkie starty "Błyskawicznej Dychy".

W kategorii mieszkańców Gminy Gostynin zwyciężył Hubert Jaśkiewicz Wśród mieszkanek Roksana Rękawiecka.

Kilka minut po starcie głównego biegu na trasę wyruszyło 19 miłośników Nordic Walking. Najszybciej na mecie zameldował się Daniel Kurdubski z Włocławka.śród pań Małgorzata Cyrulewska z Glinnik.

Nowością tegorocznej edycji była "Błyskawiczna Dycha KIDS" czyli biegi krótkodystansowe dzieci wokół boiska.

źródło zdjęć: GOSTYNIN.INFO