KOLEJNE ZADANIA W RAMACH MAZOWSZE DLA SOŁECTW ZREALIZOWANE

pasek

Wójt Gminy Gostynin  informuje o oddaniu do użytkowania inwestycji zgłoszonych do realizacji przez sołtysów i rady sołeckie w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2023”

Zadanie – „Zakup i montaż lamp solarnych przy drodze gminnej  w m. Józefków”

Dofinansowanie w wysokości 10 000,00 zł  zostało przeznaczone na zakup i montaż 4 lamp solarnych LED Żuraw 45.

Wartość całej inwestycji – 33 200,00 zł.

Zadanie – „Zakup i montaż lampy solarnej w m. Skoki przy skrzyżowaniu dróg gminnych”

Dofinansowanie w wysokości 4 150,00 zł  zostało przeznaczone na zakup i montaż lampy solarnej LED Żuraw 45.

Wartość całej inwestycji – 8 300,00 zł.

Zadanie – „Zakup i montaż lampy solarnej przy drodze gminnej w m. Strzałki”

Wartość całej inwestycji – 8 300,00 zł.

tablice wsz

Umowy o udzieleniu pomocy finansowej ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego zostały podpisane

w dniu 5 maja 2023 r.

#Mazowszepomaga              #programywspacia            #solidarnośćmazowiecka