I Festiwal Biegowo-Rolkarski w Gminie Białe Błota wygrywa Łukasz Flejszer

W dn. 21 października 2023 r. Gmina Białe Błota zorganizowała I Festiwal Biegowo-Rolkarski w miejscowości Ciele okolice Bydgoszczy.

UKS „Czapla” Białe Błota podołał zadaniu przeprowadzając, aż 14 biegów w zaledwie 4 godziny:
- 8 biegów młodzieżowych
- 2km NW
- 5km NW
- 5km bieg
- 10km bieg
- Białe Błota SWAMP RUN 5km
- 21 km rolki.

Na starcie nie zabrakło reprezentanta UKS „Zwoleń-Team” - Łukasza Flejszera, który w deszczowej aurze (8 stopni) zwyciężył z blisko 80 uczestnikami półmaratonu wrotkarskiego.

”Ogrom pracy na treningach podczas jesiennej aury, sporo wyjeżdżonych kilometrów, a na koniec wielka satysfakcja” – relacjonuje instruktor UKS Zwoleń-Team.

Źródło: UKS Z-T
Zdjęcia: Aldona Rybka