Reprezentacja chłopców w „unihokeju” ze Szkoły Podstawowej w Zwoleniu wywalczyła 2 miejsce na etapie rejonowym

W dn. 28 listopada 2023 r. w hali MOSiR w Gostyninie odbyły się zawody etapu: FINAŁU REJONU PŁOCKIEGO w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW w roczniku 2011 i młodsi, którego organizatorem był Gostyniński Szkolny Związek Sportowy.

Do turnieju rejonowego zakwalifikowali się zwycięzcy z powiatów:
Zwoleń - powiat gostyniński
SP nr 6 Płock - płocki
Stare Proboszczewice - płocki

Każda drużyna miała do rozegrania 2 mecze (wygrana 2 pkt, remis 1 pkt, przegrana 0 pkt).
I tu nasi chłopcy odnieśli następujące wyniki:
SP Zwoleń – SP nr 6 Płock 4:3
SP Zwoleń – SP Stare Proboszczewice 1:4
SP nr 6 Płock - SP Stare Proboszczewice 3:6

Tomek, Aleksander, Marcel, Alan, Kacper, Jakub, Adam, Wojciech zajęli wysokie 2 miejsce w finale rejonu płockiego.
"Serdecznie dziękuję za niezwykłe emocje, które towarzyszyły waszej walce podczas II etapu UNIHOKEJA - rozgrywkach rejonowych. Również za poczucie współuczestniczenia w sukcesie, także przez rozgrywki na etapie powiatowym, które towarzyszyło waszej radości z odniesionego sukcesu".
Przyczyniliście się do wielkiego sukcesu (zajęcia 2 miejsca na etapie rejonowym) tworząc klimat zachęcający do dobrej, pięknej walki i pięknej radości z niełatwego zwycięstwa.
Wszyscy: kibice, nauczyciele, rodzice, nasza społeczność szkolna towarzyszyliśmy i mieliśmy ogromną satysfakcję z obserwowania i wspierania waszej walki o najwyższe miejsca.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

____________
Źródło/Zdjęcia/Przygotowanie do rozgrywek/wynajęcie hali na treningi/Poczęstunek: p. Ł.Flejszer - nauczyciel Wychowania Fizycznego SP w Zwoleniu

Data dodania 29 listopada 2023