ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY W BIAŁEM

Po raz kolejny w tym roku miłośnicy królewskiej gry mieli okazję zawalczyć o puchar Wójta Gminy Gostynin.

W dniach 2-3 grudnia br. w Białem odbyły się dwa turnieje szachowe zorganizowane przez Gminę Gostynin i Stowarzyszenie Przyjaciół Siedemdziesiątki z Płocka:

1/ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO 15 LAT.

2/ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN 2023.

Prowadzącym turniej oraz sędzią był Pan Paweł Flak-Sędzia międzynarodowy i Instruktor P. Z. Sz.

W turnieju dla dzieci i młodzieży Gminę reprezentowało 16 uczestników ze szkół podstawowych prowadzony przez Gminę Gostynin, łącznie uczestniczyło 24 zawodników.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczył  Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Panią Renatą Kędzierską oraz Prezesem Stowarzyszenia-Andrzejem Rutkowskim. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN 2023 tym razem zawalczyło 22 uczestników.

Szczegóły wyników na stronie: https://www.chessarbiter.com/

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom królewskiej gry życzymy sukcesów.

Data dodania 05 grudnia 2023