Wsparcie dla organizacji pozarządowych

12 lutego br. Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński wraz ze Skarbnik Gminy Patrycją Rosą podpisali umowy na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na rok 2024.  Przeznaczone środki na ten cel to kwota 40 tys. zł.

Wsparcie otrzymały trzy stowarzyszenia działające na terenie gminy Gostynin:

1.Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Soleckiej

2.Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Lucieniu

3 Stowarzyszenie „ VARIOUS VOICES” w Zwoleniu

Gratulujemy pozyskania  środków i życzymy realizacji zamierzonych planów oraz dalszego rozwoju.

Data dodania 13 lutego 2024