Uroczyste otwarcie nowej części Szkoły Podstawowej w Emilianowie.

W dniu 18 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej części budynku w Szkole Podstawowej im. Bohaterów 1 grudnia 1939 r w Emilianowie. W tym doniosłym  dniu placówkę zaszczycili swoją obecnością wyjątkowi goście: Wójt Gminy Gostynin pan Edmund Zieliński, Zastępca Wójta Gminy Gostynin pan Paweł Goliszek, Dyrektor Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie pani Anna Wiśniewska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie pani Magdalena Dołęga, Dyrektor Urzędu Pracy w Gostyninie pani Elżbieta Tyszkiewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Gostynin pani Renata Kędzierska, ksiądz Krzysztof Jończyk Wicedziekan Dekanatu Gostynińskiego, dyrektorzy oraz oddelegowani przedstawiciele szkół gminnych.

Dyrektor placówki pani Kinga Ilska-Bylińska z ogromną radością  kierowała słowa podziękowań oraz wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy przyczynili się do poprawy warunków nauki i rozwoju uczniów tej szkoły.

Młodzież w podziękowaniu wystąpiła w programie artystycznym pt "Witajcie w naszej szkole". Całość uroczystości dopełniło przecięcie wstęgi i poświęcenie nowego skrzydła.

Uśmiech i radość towarzyszyły wszystkim przybyłym gościom.

Facebook.com Twitter.com