Kino plenerowe Gminy Gostynin

Godzina 20:00

Organizator Urząd Gminy

Kategoria Wydarzenia

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na maraton letniego Dobrego Kina Plenerowego w Gminie Gostynin.

Już w piątek 21 sierpnia br. zapraszamy na pierwszy seans kina plenerowego, który odbędzie się w Sierakówku na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej. O godz. 20:30 zostanie wyświetlony przygodowy film familijny „UPS! Arka odpłynęła”

Letnie kino plenerowe to sprawdzona forma rozrywki na całym świecie. Jest to świetna okazja do obejrzenia filmu w inny niż zwykle sposób. Panująca podczas seansu na świeżym powietrzu atmosfera zapewni widzom niezapomniane wrażenia.

Dobre Kino Plenerowe w Gminie Gostynin zagości jeszcze w Sokołowie, Emilianowie, Solcu i Białotarsku. Szczegółowy terminarz wraz z tytułami filmów zamieszczony jest na plakacie.

W trakcie seansu będziemy mogli skorzystać z produktów kulinarnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Gostynin.

Wstęp na każdy seans jest wolny. Ze względu na panujące obostrzenia epidemiologiczne ilość miejsc ograniczona.

Wszelkich informacji udziela Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem pod nr tel.:
Dyrektor – 661 272 586, Sekretariat –  601 391 168 lub 24 235 16 04.

Główny Partner wydarzenia

Samorząd Województwa Mazowieckiego