Wieczór Pamięci

Organizator Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin

Kategoria Wydarzenia

odwołane

Szanowni mieszkańcy Gminy Gostynin, na dzień 13 listopada 2020 r. o godz. 17:00 w Domu Ludowym w Legardzie, zaplanowane zostały Gminne Obchody 102. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości - WIECZÓR PAMIĘCI pn. „Pamiętajmy – jesteśmy wolni”.

Niestety, ze względu na trwającą pandemię COVID-19, co za tym idzie, włączenie całej Polski do tzw. czerwonej strefy oraz mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, uroczystość została odwołana. Decyzja ma przede wszystkim charakter profilaktyczny celem zminimalizowania ewentualnego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich mieszkańców do uczczenia rocznicy tego ważnego dla Polaków święta we własnym zakresie, upamiętniając w ten sposób losy bohaterów i odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów.

Data dodania 30 października 2020