Nowy termin turnieju: 12 GRUDNIA 2020 r. (SOBOTA)

Miejsce Gminne Centrum Kultury

Godzina 09:20

Organizator Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin

Kategoria Wydarzenia

Plakat przełożony

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od 7 listopada do 29 listopada, następuje czasowe zamknięcie instytucji kultury, muzeów, domów kultury i bibliotek.

W trosce o zdrowie zawodników TURNIEJU SZACHOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN, który zaplanowany został na 14 listopada 2020 r., ale również mając na uwadze rosnące zainteresowanie, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu zawodów na grudzień br.

Nowy termin turnieju to: 12 GRUDNIA 2020 r. (SOBOTA)

Już teraz ponownie serdecznie zapraszamy, zarówno szachistów, którzy zgłosili już swój akces, jak również tych, którzy czekali z decyzją do samego końca.

Oczywiście na bieżąco śledzimy sytuację epidemiologiczną w Polsce, co za tym idzie, dalsze, ewentualne restrykcje i rozporządzenia.

Jednak pokładamy wielka nadzieję, że w klimatycznym okresie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, nic nie stanie na przeszkodzie w przeprowadzeniu naszego sportowego spotkania szachowego.

Data dodania 09 listopada 2020