KINO PLENEROWE W GMINIE GOSTYNIN

Organizator Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin

Kategoria Wydarzenia

KINO PLENEROWE W GMINIE GOSTYNIN w ramach akcji SZCZEPIMY SIĘ PRZECIW COVID-19

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców, odwiedzających nas turystów oraz sympatyków Gminy Gostynin na tegoroczną edycję Kina Plenerowego w Gminie Gostynin.

Już w piątek, 6 sierpnia br., spotykamy się na pierwszym seansie, który odbędzie się w Teodorowie na terenie boiska szkolnego.

O godz. 20:30 zostanie wyświetlony rodzinny film przygodowy pt.: Mia i biały lew".

Natomiast tydzień później, bo 14 sierpnia (sobota) wszystkich kinomaniaków zapraszamy do Zwolenia, na piękny,

niemniej wzruszający film familijny pt.: "Chłopiec i wilk".

Letnie kino plenerowe to sprawdzona forma rozrywki na całym świecie.

W tym roku organizowane jest w ramach ogólnopolskiej promocji szczepień przeciw COVID-19.

WSTĘP NA KAŻDY SEANS JEST WOLNY!

Główny Partner wydarzenia
WOJEWODA MAZOWIECKI