100 Rocznica Urodzin Świętego Jana Pawła II

Data

Miejsce Transmisja on-line na profilu facebookowym Sylwester Chłędzik

Godzina 12:00

Organizator Wójt Gminy Gostynin, Proboszcz Parafii pw. św. Kazimierza w Lucieniu oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem

Kategoria Rocznice

100 Rocznica Urodzin Świętego Jana Pawła II

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Gostynin do uczestnictwa we Mszy Świętej on-line w dniu 24 maja br. o godz. 12:00 z Kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Lucieniu prowadzonej przez Sylwester Chłędzik.

Data dodania 11 maja 2020

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij