Gminna Droga Krzyżowa

Miejsce Kościół pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Sokołowie

Godzina 17:00

Organizator Wójt Gminy Gostynin, Proboszcz Parafii pw. św. Anny w Sokołowie oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem

Kategoria Droga Krzyżowa

Odwołanie Gminnej Drogi Krzyżowej

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, informujemy o odwołaniu Gminnej Drogi Krzyżowej, która miała rozpocząć się 27 marca br. (piątek) o godzinie 17:00 w Kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Sokołowie.

Gminna Droga Krzyżowa

Data dodania 04 marca 2020