Umowa na odbiór odpadów komunalnych

Wójt Gminy Gostynin w dniu 13 stycznia 2023 roku podpisał umowę z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o.o. w Baruchowie na  „Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i rekreacyjno – wypoczynkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Gostynin” w 2023 roku.

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

Komunikat w sprawie mobilnej zbiórki odpadów

Zawiadomienie o zmianie stawek w 2023 roku

Data dodania 13 stycznia 2023